رونمایی از ترکیب عجیب استقلال در دربی ۸۵!

۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ورزش

رونمایی از ترکیب عجیب استقلال در دربی ۸۵!

استقلال با غایب های فراوان به مصاف پرسپولیس می رود.

به گزارش ایلنا، سرانجام پس از فعل و انفعالات فراوان مقرر شد دربی دوستانه استقلال و پرسپولیس در روز سی و یکم تیرماه در آلمان برگزار شود(اگر دوباره زمان آن تغییر نکند). این دو تیم در حالی رو در روی هم قرار می گیرند که آبی پوشان پایتخت با سیلی از غایبین به مصاف رقیب سنتی می رود.

علیرضا منصوریان برای این بازی دوستانه که همه می دانند نتیجه اش مهم است حدود ۱۰ بازیکن خود را به همراه ندارد. امید نورافکن، مجید حسینی و مهدی قائدی سه بازیکن استقلال هستند که باید در اردوی تیم ملی امید شرکت کنند. تیمی که دو روز پیش عازم قرقیزستان شد و با صحبت های مهدی تاج استقلالی ها باید هر چه زودتر اردوی تیم باشگاهی خود را ترک کرده و به تیم ملی امید بپیوندند.

از طرفی امید ابراهیمی و محسن کریمی دو هافبک استقلال هم همانطور که می دانید به خاطر مصدومیت های طولانی مدت نه تنها این مسابقه بلکه شاید نیم فصل اول لیگ را هم از دست بدهند.

بازیکنانی چون مجتبی جباری، لئوناردو پادوانی و فرشید باقری هم مشکلاتی دارند که فعلا با تیم تمرینات منظمی را انجام نیم دهند. باید دید تا روز دربی مشکل این نفرات حل می شود یا خیر.

در کنار همه اینها رابسون هم هنوز شرایط بازی پیدا نکرده است. او تازه قرارداد خود را با آبی پوشان بسته است و به احتمال ۹۹ درصد در دربی خبری از او نخواهد بود. سرور جپاروف هم که بدون مشکل در تمرینات استقلال در ارمنستان حضور دارد به دلیل نشکل ویزا نمی تواند راهی آلمان شود.

با این حساب منصوریان اگر اتفاق خاص دیگری رخ ندهد ۱۰ بازیکن خود را در شهرآورد هشتاد و پنجم به همراه ندارد و باید با یک ترکیب متفاوت و شاید عجیب به میدان برود. حالا شاید خیلی ها دلیل خریدهای زیاد منصوریان در پست های مختلف را درک کردند.از نه نفر بالا هفت نفر هافبک هستند و سه نفر مدافع. از خط حمله و دروازه هیچ غایبی وجود ندارد و همه نفرات اصلی حضور دارند.

با این حساب ترکیب احتمالی استقلال در این دیدار بدین ترتیب است: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، هرائر مگویان، میلاد زکی پور، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید، خسرو حیدری و سجاد شهباززاده.

نفراتی جون سید حسین حسینی، آرمین سهرابیان، جابر انصاری، یعقوب کریمی و علی قربانی هم مهمترین نیمکت نشینان خواهند بود.

(Visited 71 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.