خواسته جدید احمدی‌نژاد

۱۳۹۶-۰۴-۲۴ سیاست

خواسته جدید احمدی‌نژاد

محمود احمدی‌نژاد پس از آنکه چند روز پیش در نامه‌ای تند خواهان آزادی دستیار ویژه‌اش- حمید بقایی- شده بود روز گذشته در نشست سراسری «به سوی بهار» شرکت کرد. نشستی که در آن احمدی‌نژاد خواهان اجرای قانون اساسی شد.

به گزارش ایلنا، احمدی‌نژاد در این نشست طی سخنان مبسوطی به بیان فرازهایی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به عنوان میثاق ملی پرداخت و افزود: با استفاده از ظرفیت‌های فراوان قانون اساسی می‌توان آرمان‌های انقلاب و مطالبات و آرزوهای ملت ایران را محقق ساخت و عمل دقیق، صحیح و کامل به آن، اکنون بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد.

او همچنین فرصت‌های مهم پیش روی ملت ایران را تشریح کرد و همگان را به هوشیاری در برابر تهدیدهای بالقوه‌ای که امروز پیش روی ملت ایران قرار دارد، فراخواند.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود امید به آینده را موجب حرکت، نشاط و پویایی دانست و با تاکید بر ضرورت تقویت امید مردم به آینده‌ای درخشان گفت: پیروزی آرمان‌های بزرگ الهی و انسانی بر شیطان در حال وقوع است و با وجود آنکه روند تحولات کنونی با برخی از حوادث تلخ همراه است، اما این روند قطعا به آینده‌ای روشن و همراه با موفقیت‌های بزرگ، منتهی خواهد شد.

(Visited 134 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۴-۲۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.logo-samandehi