اتفاق تلخ در آبادان/ تجاوز ۳پسر جوان به دختر۱۷ساله

۱۳۹۶-۰۳-۲۹ حوادث

اتفاق تلخ در آبادان/ تجاوز ۳پسر جوان به دختر۱۷ساله

دوشنبه، ٢٢ خرداد،زوج جوانی در آبادان برای خرید از خانه خارج شدند و دختر ١٧ساله‌شان در خانه سرگرم درس خواندن بود. هنوز لحظاتی از رفتن پدر و مادر دختر نوجوان نگذشته بود که ٣ جوان از بالای دیوار وارد خانه شدند و با اطلاع از حضور دختر خانواده برای اجرای نقشه شیطانی‌شان دست به کار شدند.

سه جوان خود را به بالای سر دختر نوجوان رساندند و زمانی که وی از ترس خواست با جیغ و فریاد از همسایه کمک بخواهد مورد ضرب و شتم قرار گرفت و افراد مهاجم با تهدید چاقو او را تسلیم نیت شوم خود کردند. این سه جوان پس از اجرای نقشه‌شان تهدید کردند که اگر دختر نوجوان با پلیس حرفی بزند او را خواهند کشت. پسران به سرعت از خانه دختر نوجوان پا به فرار گذاشتند و زمانی که پدر و مادرش به خانه بازگشتند ابه رفتارهای دخترشان مشکوک شدند.

آنها وقتی در مورد تغییر رفتار دخترشان سوال پرسیدند از سناریوی تلخ دخترشان بااطلاع شدند. دختر خانواده درحالی‌که اشک می‌ریخت، از اقدام وحشیانه ٣ پسر جوان پرده برداشت. بدین‌ترتیب پدر خانواده با حضور در شعبه سوم دادگستری آبادان از بازپرس پورعسگر خواست تا عاملان این اقدام را دستگیر کنند. خیلی زود تیمی از ماموران پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری این سه جوان شرور دست به کار شدند و با اقدامات فنی، متهمان که سابقه زندان داشتند از سوی ماموران شناسایی شدند.

منبع:رکنا

(Visited 789 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۳-۲۹ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.