عقده گشایی های رئیس ستاد قالیباف علیه رئیس جمهور

۱۳۹۶-۰۳-۲۷ سیاست

عقده گشایی های رئیس ستاد قالیباف علیه رئیس جمهور

رئیس ستاد کاندیدای ناکام انتخابات ریاست جمهوری در گفت وگو با خبر گزاری سازمان تبلیغاتف علیه روحانی عقده گشایی کرد.

محمد دهقان گفت به خبرگزاری مهر گفت:روحانی باید ادبیاتش راعوض کند. دوران انتخابات تمام شد،شعار دادن کافی است،حال دیگر باید کار را آغاز کنند.

وی  در خصوص جلسه سران قوا با مقام معظم رهبری با هدف ایجاد وحدت میان قوا تشکیل می شود و مسائلی که بین همه ارکان نظام نسبت به آن تفاهم وجود دارد مطرح می شود. در ماه رمضان هم برگزار می شود که جنبه معنوی آن بالاتر است و از فرمایشات مقام معظم رهبری استفاده می شود.

نماینده مردم چناران و طرقبه با بیان اینکه آقای رئیس جمهور در این مراسم مطالب بی پایه و اساس سیاسی را مطرح کرد، اظهارداشت: این در حالی است که نمایندگان برای شنیدن سخنان مقام معظم رهبری به این دیدار می روند. بنده اگر می خواستم سخنرانی آقای رئیس جمهور را گوش دهم در مراسم افطاری دولت حضور می یافتم، متاسفانه بسیاری از حقایق در بیانات رئیس جمهور دیده نمی شود، بنابراین بنده و تعدادی از نمایندگان تمایلی به اینکه وقت بگذاریم و سخنرانی یک ساعته رئیس جمهور را گوش دهیم، نداشتیم.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ادامه داد: رئیس جمهور در این جلسه به جای اینکه حقایق کشور در چهار سال گذشته را بیان کند به صورت یک سویه آمارهایی که مورد قبول مردم نیست و به نوعی آمارسازی است را مطرح می کرد. بعد هم می گوید ما رای آوردیم حالا بیاییم مشکلات کشور را حل کنیم طوری صحبت می کنند که انگار بقیه با قوه مجریه همکاری نمی کنند این اظهارات کاملا غیرصادقانه است. شما رئیس جمهور شده اید باید در این جلسات بگویید چه کارهایی کرده اید و چه برنامه هایی دارید نه اینکه دائم بگویید باید این کار شود باید آن کار شود.

گفتنی است محمد دهقان تلاش بسیاری کرد تا در انتخابات هیات رئیسه مجلس از سوی فراکسیون متبوعش نامزد پست منشیگری مجلس شود، اما تلاشش بی ثمر بود.

(Visited 98 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۳-۲۷ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.