عباس عبدی: تاثیر انصراف قالیباف بر سبد رأی روحانی مثبت است

۱۳۹۶-۰۲-۲۶ سیاست

عباس عبدی: تاثیر انصراف قالیباف بر سبد رأی روحانی مثبت است

واکنش ها به انصراف محمد باقر قالیباف از انتخابات همچنان ادامه دارد.عباس عبدی، روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب، درباره تاثیر انصراف آقای قالیباف بر روند انتخابات گفت:به نظر نمی رسد که تاثیر خاصی بر انتخابات و روند آن بگذارد. انصراف عارف به نفع روحانی واجد یک معنای دیگری بود در حالی که الان برای این انصراف چنان معنایی متصور نیست.

عباس عبدی، روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب، درباره تاثیر انصراف آقای قالیباف بر روند انتخابات به سایت “بازتاب” گفت:به نظر نمی رسد که تاثیر خاصی بر انتخابات و روند آن بگذارد. انصراف عارف به نفع روحانی واجد یک معنای دیگری بود در حالی که الان برای این انصراف چنان معنایی متصور نیست.

وی ادامه داد: این کار نشان از اراده قوی برای روی کار آمدن اقای رییسی هم تلقی نمی‌شود چون اگر چنین اراده ای باشد باید در عرصه عمومی خود را نشان دهد.

وی گفت:تاثیر انصراف قالیباف نیز بر سبد رأی روحانی مثبت است، اگر تاکنون برخی احتمال می دادند که آراء روحانی به ۵۰ درصد نرسد و دور دومی شود اکنون دیگر این احتمال از میان رفته است. زیرا بخشی از آراء قالیباف که حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد اراء اوست، به سبد روحانی می ریزد و ۵ تا ۶ درصد رای روحانی را زیاد می کند.

عبدی اظهار داشت:این انصراف البته به نفع شخص قالیباف است؛ زیرا از اصولگرایان طلبکار می شود، اینطور از انتخابات کنار رفتن بهتر از سوم شدن است.

منبع: بازتاب

(Visited 126 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۲-۲۶ سیاست
  1. هرکسی به قالیباف می خواست رای بده به ریسی هم رای می ده چون به نفع ایشون کنار رفت. چون خیانت به قالیباف است اگر به روحانی رای داده شود. شکمتونا صابون نزنید ریسی ریس جمهور است. خداحافظ روحانی ۴۰ درصدی

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.logo-samandehi