پشت پرده حملات پی در پی خبرگزاری فارس به دولت/ دروغ سازی برای کاهش مشارکت

۱۳۹۶-۰۱-۳۱ سیاست

پشت پرده حملات پی در پی خبرگزاری فارس به دولت/ دروغ سازی برای کاهش مشارکت

به گزارش ۲۴، خبرسازی دقیقه به دقیقه خبرگزاری دلواپس فارس و کانالهای متعدد تلگرامی‌اش، در کمتر از یکماه به انتخابات، با کلیدواژه های «شنیده شده، شنیده میشود» اولا نشان از عصبانیت مدیران و اتاق فکر این خبرگزاری دارد؛ ثانیا نشانه ترس از شکست و قطعی شدن پیروزی روحانی در انتخابات است.
با این حال نکته مهمتر، آلزایمر سیاسی مدیران این خبرگزاری است که ترفندهای کثیف ۸۸ و ۹۲ در حمایت از نامزدهای مورد علاقه شان، را به شکل معکوس برای دولت یازدهم به کار میبرند!

ایجاد اختلاف بین کابینه با خبرهای مضحک اعتراض وزرا به رییس جمهور، انتشار جداول دروغ برای فرار از پاسخگویی ۸سال مصیبت احمدی نژاد، ساخت طنزهای هتاکانه علیه رییس جمهور قانونی و مستقر، تمسخر اخبار رسمی، انتشار خبرهای دروغ در خصوص افتتاح پروژه‌های جدید و…» از حمله ترفندهایی بود که در سالهای ۸۸ و ۹۲ به شکل ویژه در خدمت احمدی نژاد و جلیلی قرار گرفته بود.

نکته اصلی در فعالیت دوماه اخیر و یک ماه آینده این رسانه‌های تندرو و دلواپس، علاوه بر آمارسازی، نظرخواهی‌های تخیلی و انتشار گفتگوهای کذب، با هدف کاهش مشارکت و تلاش برای دو مرحله ای کردن انتخابات است؛ ناامید کردن مردم و عدم حضور گسترده آنها، رمز عملیات روانی این رسانه های دلواپس است که نفت از سر سفره شان رفته است!

(Visited 86 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۱-۳۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.