زیباترین بنز کلاسیک جهان با ارزش ۳۲ میلیارد تومان! +تصاویر

۱۳۹۶-۰۱-۲۱ دنیای فناوری

زیباترین بنز کلاسیک جهان با ارزش ۳۲ میلیارد تومان! +تصاویر

مرسدس بنز روباز ۶۸۰ S تورپدو ساخت ۱۹۲۸ قطعا یکی از بهترین خودروهای کلاسیک حال حاضر جهان به شمار می‌آید.

خودروهایی که امروزه کلاسیک شناخته می‌شوند، همواره مورد توجه واقع شده و تمجید و تعریف‌های فراوان را نصیب خود می‌کنند. برای این خودروها هیچ اعتباری بزرگ‌تر از نمایش در گردهمایی بزرگ پبل‌بیچ نخواهد بود. نمایشگاهی که در آن بالاترین اعتبار و جوایز معمولا به یکی از خودروهای کلاسیک اروپایی قبل از جنگ می‌رسد.

به گزارش عصر ایران به نقل از “کاراسکوپ”،مرسدس بنز روباز ۶۸۰ S تورپدو ساخت ۱۹۲۸ قطعا یکی از بهترین خودروهای کلاسیک حال حاضر جهان به شمار می‌آید. این خودرو یکی از سه مدل ساخته شده معروف در آن زمان و قطعا تنها بازمانده از این مدل است. این بنز کلاسیک در گردهمایی خودروهای پبل بیچ سال ۲۰۱۲ افتخار زیباترین خودروی کلاس خود را به دست آورد و اکنون برای ورود به یک حراجی آماده می‌شود.

این خودرو با یک شیشه جلوی کوتاه، سقف متحرک، چرم داخلی از پوست خزندگان، تریم چوبی زیبا و پوشش‌های روشن براق در سال ۱۹۲۹ در سالن نمایشگاه خودرویی نیویورک به نمایش درآمد و توسط یک بارون معروف در زمان خود خریداری شد.

پس از آن بنز معروف به مدت ۷۵ سال در مالکیت این خانواده باقی ماند. در سال ۲۰۰۸ این خودرو توسط یک آژانس خریداری شد. دو سال پس از آن فرآیند بازسازی کامل نیز روی خودرو صورت گرفت. با چنین تاریخچه ای این خودرو قرار است در ماه آینده در یک حراجی بزرگ و به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته شود.قیمتی که برای فروش این خودرو پیش‌بینی می‌شود حدود ۶.۵ تا ۸ میلیون یورو یا کمی بیش از ۳۲ میلیارد تومان است.

(Visited 506 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۱-۲۱ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.