نماینده ای که خواب است/اصلاح طلبان،روحانی رامعرفی کردند،اومیگویددنبال جایگزینند

۱۳۹۵-۱۲-۲۷ سیاست

نماینده ای که خواب است/اصلاح طلبان،روحانی رامعرفی کردند،اومیگویددنبال جایگزینند

مجتبی ذوالنوری نماینده  قم  امروز جمعه در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس درباره جایگزین اصلاح‌طلبان برای روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶۶،‌ اظهار داشت:‌ جریان طرفدار آقای روحانی که جریان‌هالی مختلف اصلاح‌طلب بودند امروز نسبت به رای آوری روحانی دچار تردید جدی هستند.

وی افزود: از طرفی هم اصلاح‌طلبان امکان اینکه جایگزین مناسبی برای روحانی پیدا کنند وجود ندارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: تا قبل از ارتحال آقای هاشمی رفسنجانی،‌ اصلاح‌طلبان بیشتر به دنبال پیدا کردن جایگزین برای روحانی بودند؛ چون معتقد بودند کسی در مجموعه هست که با یک شیخوخیت و فصل‌الخطاب بودن اختلافات درون اصلاح‌طلبان را حل می‌کند.

وی بر همین اساس اضافه کرد:‌ ولی بعد از ارتحال هاشمی رفسنجانی، اصلاح‌طلبان مقداری دچار چالش شدند و احساس می‌کنند اگر به اختلافی برخورد کنند و گزینه‌ای معرفی کنند و بعد به دلایلی روحانی یا گزینه کنار او کنار نرود و در میدان بمانند، دچار مشکل خواهند شد؛‌ لذا در این فکر هستند که چگونه می‌توانند مسئله آقای روحانی را حل کنند که هم امید به رای آوری او داشته باشند و هم اینکه اتحاد حفظ شود.

ذوالنوری ادامه داد:‌ فعلا وضعیت اصلاح‌طلبان به گونه‌ای است که گزینه‌ای ندارند. چند گزینه مانند آقایان عارف،‌ پزشکیان،‌ جهانگیری، ظریف مطرح است که فعلا به توافقی نرسیدند و اکنون کشمکش ببین آنها است که چکار کنند!

ذوالنور در حالی دنبال جایگزین برای روحانی می گردد که ۵روز قبل،اصلاح طلبان گزینه نهایی خود را معرفی کردند!

 

 

(Visited 207 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۲-۲۷ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.