کیفرخواست عامل قتل عام خانوادگی در کرمان صادر شد

۱۳۹۵-۱۲-۲۶ حوادث

کیفرخواست عامل قتل عام خانوادگی در کرمان صادر شد

رئیس کل دادگستری استان کرمان از صدور کیفرخواست پرونده قتل عام هولناک خانوادگی در شهرستان فهرج خبر داد.

یدالله موحد در گفت‌وگو با میزان، از صدور کیفرخواست پرونده قتل عام هولناک خانوادگی در شهرستان فهرج خبر داد.

وی در تشریح آخرین جزئیات پرونده حادثه تلخ روستای جهان آباد شهرستان فهرج، اظهار کرد: پرونده پس از صدور قرار جلب به دادرسی با موافقت دادستان کرمان همراه با کیفر خواست جهت تعیین مجازات به شعبه اول دادگاه کیفری یک مرکز استان کرمان ارسال شده است.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان اعلام کرد:متهم (ش.ن)در ساعت ۱۰:۴۶صبح ۵دی ماه به اتهام ده فقره قتل عمدی وچهار فقره ایراد صدمه بدنی عمدی با اسلحه کلاشینکف در شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.

موحد افزود: بلافاصله با دستگیری متهم متواری، نامبرده در دادسرای عمومی وانقلاب ایرانشهر تفهیم اتهام گردید که در همان اظهارات اولیه قتل عمد را قبول نموده است و سپس متهم تحت الحفظ به کرمان اعزام شد.

وی گفت: نیابت اولیه توسط رئیس حوزه قضائی فهرج به جانشینی بازپرس به کرمان ارسال و متهم مورد بازجویی قرار می گیرد که اتهام قتل عمد و ایراد صدمه بدنی عمدی و حمل ونگهداری سلاح به وی تفهیم و اتهامات را قبول می‌نماید.

این مقام ارشد قضائی استان کرمان بیان کرد:متهم جهت رسیدگی سلامت روانی به پزشکی قانونی معرفی که نتیجه کمیسیون اشعار می‌دارد که علائمی دال بر اختلال روانپزشکی در نامبرده مشاهده نگردید.

وی در پایان اعلام کرد: پرونده پس از صدور قرار جلب به دادرسی با موافقت دادستان کرمان همراه با کیفر خواست جهت تعیین مجازات به شعبه اول دادگاه کیفری یک مرکز استان کرمان ارسال شده است.

(Visited 44 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۲-۲۶ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.