برادرشوهر ایوانکا ترامپ در تظاهرات علیه ترامپ/عکس

۱۳۹۵-۱۱-۰۴ سیاست

برادرشوهر ایوانکا ترامپ در تظاهرات علیه ترامپ/عکس

جاشوا کوشنر، برادر شوهر ایوانکا ترامپ نیز به جمعیت تظاهرکنندگان علیه دونالد ترامپ پیوسته است و رسانه ها تصویر او را در تظاهرات روز گذشته در راهپیمایی زنان ثبت کرده اند. احتمالا او هم از هواداران هیلاری کلینتون بوده و به او رای داده است!
به گزارش ایران به نقل از دیلی میل، راهپیمایی زنان در واشینگتن عنوان تظاهراتی سیاسی است که به منظور حمایت از حقوق زنان، اصلاح قوانین مهاجرت، حقوق دگرباشان جنسی، توجه به نابرابری‌های نژادی، مسائل کارگری و مشکلات زیست‌محیطی در روز ۲۱ ژانویه ۲۰۱۷ در واشینگتن دی. سی. صورت گرفت. این راهپیمایی درست یک روز پس از مراسم تحلیف دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا برگزار شد.
جسیکا سیدمن، دبیر مجله واشنگتونیَن، عکسی را توییت کرد و نوشت: «اوه خدای من، او برادر جرد کوشنرِ [همسر ایوانکا ترامپ].»
جاشوا کوشنر مدت‌ها است که با کارلی کلاس، مدل، در ارتباط است و هر دو به هیلاری کلینتون رای دادند. اما حضور جاشوا در یک راهپیماییِ ضد ترامپ حتی از ماجرای رای دادنش نیز تعجب آورتر است! این اتفاق در حالی رخ داد که از خبر الحاق جرد کوشنر به کابینه دونالد ترامپ زمان زیادی نمی‌گذرد.
وزارت دادگستری ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد که جرد کوشنر به رغم وجود قوانین “ضد پارتی بازی” می‌تواند در سمت مشاور کاخ سفید مشغول به کار شود. آن‌ها توضیح دادند که کاخ سفید یک “نهاد اجرایی” نیست و می‌تواند از قوانین محدود کننده استخدامیِ سال ۱۹۶۷ میلادی مبری شود. در این اسناد آمده است: «رئیس جمهور در انتصاب کارمندان شخصی خود از آزادی زیادی برخوردار است.»
(Visited 458 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۰۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.logo-samandehi