نماد هما و لوفت‌هانزا ادغام می‌شود

۱۳۹۵-۱۰-۲۸ اقتصاد

نماد هما و لوفت‌هانزا ادغام می‌شود

– قرارداد نماد مشترک فروش بلیت های هوایی بین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا آلمان امضا شد.

به گزارش خبرآنلاین از هما، قرارداد نماد مشترک بین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا (شرکت هواپیمایی آلمان) منعقد گردید .

با توجه به این قرارداد که برای پروازهای از تاریخ اول فوریه ۲۰۱۷ (چهارشنبه ۱۳/۱۱/۹۵) اجرایی می گردد ، شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا اقدام به افزودن شماره پروازهای “هما” با عنوان نماد مشترک از مقاصد فرانکفورت و مونیخ به تهران و بالعکس خواهد نمود.

معاون بازرگانی و عملیات شعب هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” و مدیر ارشد فروش گروه لوفت هانزا در منطقه خاورمیانه، افغانستان و پاکستان در این خصوص اظهار داشتند: « ما برای مشتریان خود در ایران و سایر نقاط جهان فرصت های بیشتری فراهم نموده ایم تا بتوانند از خدمات ویژه شرکت هواپیمایی لوفت هانزا توسط “هما” برخوردار گردند»

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در مسیر فرانکفورت به تهران و بالعکس پرواز روزانه دارد که سه پرواز هفتگی از مونیخ به تهران و بالعکس برنامه پروازی آن شرکت به ایران را تکمیل می نماید.

این پروازهای نماد مشترک در مسیر تهران-فرانکفورت-تهران(شماره پرواز IR1601/IR1600) و در مسیر تهران-مونیخ-تهران (شماره پرواز IR1603/IR1602) از تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۷ (چهارشنبه ۲۹/۱۰/۹۵) در سیستم نگهداری جا برای رزرویشن و فروش بلیت قابل دسترس خواهد بود.

گفتنی است دو مقام یادشده خاطر نشان نمودند که پیش از این ، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” با شرکت هواپیمایی اتریشی (یکی از شرکت های هوایی گروه لوفت هانزا)قراردارد .

(Visited 39 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۲۸ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.