حمله کرباسچی به بی بی سی روی آنتن زنده این رسانه

۱۳۹۵-۱۰-۲۱ سیاست

حمله کرباسچی به بی بی سی روی آنتن زنده این رسانه

امشب در بخش خبری ساعت ۲۲ تلویزیون بی بی سی دو عضو حزب کارگزاران حضور داشتند. عطاء الله مهاجرانی مهمان حاضر در استودیو بود و غلامحسین کرباسچی به صورت تلفنی در این برنامه شرکت داشت.
به گزارش ۲۴آنلاین، مهاجرانی تمامی سوالات یک طرفه مجری این برنامه را رد کرده و تمام قد از مدیریت رئیس فقی مجمع تشخیص مصلحت نظام دفاع کرد. او هاشمی رفسنجانی را چهره ای موسس و نهاد ساز خواند و او را به بیضی ای با سه کانون «مردم، نظام و اسلام» تشبیه کرد که در هر مقطعی به فکر مردم بود و هرگز اشتباه استراتژیک و یا تاکتیکی نداشت.
غلامحسین کرباسچی اما سخنانش را با انتقاد پررنگی به بی بی سی آغاز کرد و صراحتا اعلام کرد که در سه شب گذشته، این رسانه انگلیسی به آیت الله هاشمی رفسنجانی توهین کرده و در حق این شخصیت بین المللی ظلم کرده است.
او با اعتراض به یک جانبه بودن برنامه های شبهای گذشته بی بی سی و دعوت از چهره های منتقد و معترض به هاشمی، در واکنش به مجری برنامه که مدعی بود خانواده هاشمی و خود کرباسچی در روزهای گذشته پاسخ بی بی سی را ندادند؛ گفت: الان هم بگذارید من حرفم را بزنم! یا حرفم را قطع کنید یا بگذارید حرفم را بزنم! کار بی بی سی در «جنایتکار» خواندن یک شخصیت بین المللی و ملی در ایران، توهین بود نه انتقاد!
دبیرکل کارگزاران از حضور بهزاد نبوی با قدی خمیده در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی یاد کرد و ادامه داد: چهره هایی از نهضت آزادی هم در این مراسم حضور داشتند که نشان می داد حتی منتقدان هاشمی هم در احترام به او در این مراسم حضور داشتند. او در واکنش به انتقادات روزهای گذشته بی بی سی به مدیریت ۸ ساله دولت هاشمی در حوزه های فرهنگی و اقتصادی، خاطرنشان کرد: هر مشکلی هم در داخل کشور باشد، راه حلش هم در درون کشور هست.

(Visited 1,538 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۲۱ سیاست
  1. یه مقدار زیادی اقای کرباسچی یک نکته ایی را به مجری بی بی سی هی تکرار می کرد که دیگه بحث اقای کرباسچی خسته کننده شد.نقد اقای کرباسچی خوب بود ولی یه بار دو بار، نه ده بار. کلا یه مورد رسانه ایی می گویم که بیننده خسته میشود یک مورد در عرض مدت کوتاهی همش تکرار شود حوصله آدم سر می رود.

    (۰)
  2. زنده بادکرباسچی انتقادش ازرسانه بی بی سی بسیارشایسته بود؟چون جناب کرباسچی ازمواضع وعملکردیکطرفه وانتقادهای تخریبی بی بی سی در چندشب گذشته به مرحوم هاشمی رفسنجانی بسیارناراحت وداغ بودان جملات انتقادی اش پشت سرهم تکرارمیکرد انتقاد هاوحمله ایشان به رسانه تخریبی بی بی سی کاربسیارخوبی بود

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.logo-samandehi