حرفهای لژیونر ایرانی درباره انتقاد مایلی کهن از تمرین کردنش لب دریا

۱۳۹۵-۱۰-۲۱ ورزش

حرفهای لژیونر ایرانی درباره انتقاد مایلی کهن از تمرین کردنش لب دریا

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت:فکر نمی کنم بتوانم با حضور در لیگ های عربی به خواسته هایی که دارم برسم.

به گزارش ۲۴، با وجود گذشت حدود ۱۰ روز از آغاز نقل و انتقالات فوتبال اروپا سعید عزت اللهی بازیکن ایرانی نیم فصل اول روستوف روسیه هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده و بیشتر در زادگاه خودش یعنی بندر انزلی به صورت اختصاصی تمریناتش را پیگیری می کند. در ادامه گفت و گوی خبرنگار کاپ با سعید عزت اللهی را پیرامون وضعیتش می خوانید.

 

* تمرینات روستوف هم چند روزی هست که آغاز شده، دیگر قصد نداری به این تیم برگردی؟

راستش را بخواهید در چند هفته اخیر از باشگاه روستوف چهار پنج باری با من تماس گرفتند اما من هنوز جواب مشخصی به آنها نداده ام. بیشتر علاقه دارم تا پیشنهادات جدیدم را بررسی کنم و خیلی مایل به ادامه کار در روستوف نیستم.

 

* ممکن است به لیگ های عربی هم بروی؟

خیر، اصلا به حضور در لیگ های عربی فکر نمی کنم. هدف من ادامه حضورم در فوتبال اروپاست و می خواهم پیشرفت کنم. فکر نمی کنم بتوانم با حضور در لیگ های عربی به خواسته هایی که دارم برسم.

* از سردار آزمون خبر داری؟

بله، با سردار در مدتی که در ایران بود در ارتباط بودم. فکر می کنم او دیروز برای حضور در تمرینات روستوف ایران را ترک کرد. تا جایی که از او خبر دارم فعلا قرار است روستوف را همراهی کند. چون او وضعیتش مثل من نیست و با این باشگاه قرارداد دارد.

* محمد مایلی کهن چند روز قبل در مصاحبه ای اعلام کرده بود خوب نیست بازیکن تیم ملی لب ساحل تمرین کند، به نظر می رسد این مربی تو را در انزلی دیده و از این اتفاق گلایه داشت.

به هر حال خانواده من در بندر انزلی زندگی می کنند و زمانی که همراه آنها هستم مجبورم در این شهر تمرینات خودم را دنبال کنم. تمرین کردن لب ساحل اتفاق عجیبی نیست و خودم تصمیم گرفتم چنین کاری انجام دهم تا آمادگی بدنی ام بالا برود. این طور هم نیست که کلا لب ساحل تمرین کنم. هر زمانی که در این مدت به تهران آمدم به کمپ تیم های ملی رفتم و بدون مشکل آنجا تمریناتم را دنبال کردم.

* به اردوی اخیر تیم ملی دعوت نشدی و این موضوع برخی انتقادات را در پی داشت. مثلا برانکو اعلام کرده بود که چرا بازیکنانش باید به اردوی امارات بروند اما عزت اللهی و آزمون که در استراحت به سر می برند به اردو دعوت نشدند.

اصلا ماجرا اینگونه نیست که برخی فکر می کنند. تا الان هیچکس دلیل این موضوع را نمی دانست و به همین دلیل برخی صحبت ها مطرح شده بود. من چند باری با آقای کی روش در این مدت صحبت کردم. نظر او این بود که من در اردوی دوبی حضور داشته باشم اما به خاطر امتحاناتی که در دانشگاه داشتم از سرمربی تیم ملی اجازه گرفتم تا در این اردو حاضر نشوم. به هر حال امتحانات نهایی ام بود و کی روش هم قبول کرد که من در این اردو حاضر نشوم.

منبع: کاپ

 

(Visited 332 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۲۱ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.