دبیرکل موتلفه:۸نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری داریم

۱۳۹۵-۰۹-۰۸ سیاست

دبیرکل موتلفه:۸نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری داریم

دبیرکل حزب موتلفه، گفت: افزایش نامزدهای موتلفه پیش‌بینی نمی‌شود و فعلا روی نیروهای داخلی حزب موتلفه متمرکز شده‌ایم اما این گونه نیست که خارج از موتلفه نظری نداشته باشیم.

محمدنبی حبیبی درباره برنامه‌های انتخاباتی حزب موتلفه اسلامی گفت: معتقد به ائتلاف اصولگرایان در انتخابات سال ۹۶ و معرفی یک نامزد واحد از سوی جریان اصولگرایی هستیم و این سیاست را تا پایان هم ادامه خواهیم داد.  او با اشاره به هشت کاندیدای مدنظر موتلفه اظهار داشت: هنوز هیچ کاندیدایی را به هیچ جا معرفی نکردیم اما تعدادی که پیش از این اعلام شد، بر اساس یک نظرخواهی از بدنه حزب موتلفه به عمل آمد که به عنوان یک موضوع داخلی مطرح شد اما اینکه در نهایت به چه کسی خواهیم رسید، فعلا مشخص نیست.

حبیبی درباره اینکه آیا با جبهه پایداری برای همکاری انتخاباتی با اصولگرایان رایزنی داشته‌اند؟ خاطرنشان کرد: تا به حال در مورد انتخابات سال ۹۶ رایزنی با جبهه پایداری نداشته‌ایم اما در هر صورت آنها را یک تشکل اصولگرا می‌دانیم.

دبیرکل حزب موتلفه افزود: زمان ورود به مصادیق انتخاباتی مشخص نیست و در موتلفه هم تاریخی برای معرفی نامزد مشخص نشده است.  حبیبی درخصوص احتمال معرفی نکردن کاندیدایی درجه اول از سوی اصولگرایان در انتخابات سال ۹۶ بیان کرد: اصولگرایان در حال تلاشند که ائتلافی صورت گیرد و همچنین نامزدی برای انتخابات ۹۶ معرفی کنند.

او با اشاره به انتخابات شورای شهر یادآور شد: در انتخابات شوراهای شهر به ویژه در تهران معتقد به ارایه لیست واحد از سوی جمع اصولگرایان هستیم.

منبع:ایلنا

(Visited 16 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۰۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.logo-samandehi